Ogłoszenia Duszpasterskie na Uroczystość Najświętszej Trójcy

1. W tym tygodniu w liturgii:
  • We wtorek Wspomnienie bł. Kardynała Stefana Wyszyńskiego.
  • W środę Wspomnienie Św. Urszuli Ledóchowskiej, Dziewicy.
  • W czwartek Uroczystość Najświętszego Ciała i Krwi Chrystusa, po Mszy Świętej o godz. 10:15 wyrusza procesja do czterech ołtarzy: pierwszy przy krzyżu w posesji rodz. Glonek, drugi przy remizie, trzeci przy posesji rodz. Kurek i czwarty przy figurze Serca Pana Jezusa. Prosimy o pomoc przy organizacji ołtarzy oraz o udekorowanie domów na tę Uroczystość. W zakrystii jest kilkadziesiąt emblematów o eucharystii na tę Uroczystość. Zapraszam całą asystę, druhów, strażaków, orkiestrę, Panie z KGW, od Feretronów, od Różańca, dziewczynki z kl. III i IV oraz te najmłodsze proszę o sypanie kwiatów, chłopców z kl. III i IV do niesienia poduszek. Dzieci z kl. IV będą miały rocznicę Pierwszej Komunii Świętej. Spowiedź dla tych dzieci we wtorek od godz. 16:30
  1. W Oktawie Bożego Ciała ze względu na remonty w okuł kościoła nie będzie procesji, dopiero później na zakończenie Oktawy.
  2. W piątek o godz. 17:30 Droga Krzyżowa, o godz. 18:00 Msza Święta na uczczenie i uwielbienie Ducha Świętego, modlitwy o uwolnienie i uzdrowienie z błogosławieństwem.
  3. Od 01.06.2024 r. rozpoczynamy nabożeństwa ku czci Najświętszego Serca Pana Jezusa, zmiana tajemnic różańcowych: modlimy się za Ojczyznę, za dzieci i młodzież.
  4. W pierwszą sobotę miesiąca nabożeństwo różańcowe o godz. 17:00 i Msza Święta.
  5. W niedzielę adoracja po każdej Mszy Świętej, o godz. 15:00 wspólne modlitwy do Bożego Miłosierdzia i Najdroższej Krwi Pana Jezusa
  6. W zakrystii są do nabycia książki o Matce Bożej Łaskawej i o Wandzie Malczewskiej i Cudzie nad Wisłą.
  7. Bóg zapłać za posprzątanie kościoła i złożoną ofiarę a na sobotę bez kwiatów zapraszam rodziny: Miga, Niepsuj, Baranek, Chrząszcz, Petlic i Głowackich.
  8. Bóg zapłać za wszystkie złożone ofiary na potrzeby Parafii i na ogrodzenie w okuł kościoła. Na jutro na godz. 9:00 zapraszam do pomocy przy plantowaniu ziemi od strony drogi.
  9. Wszystkim Solenizantom i Jubilatom Składamy najserdeczniejsze życzenia, opieki Matki Bożej Zadroskiej, obfitości łask Bożych i darów płynących od Ducha Świętego.