1. W tym tygodniu w liturgii Kościoła wspominamy:

• W środę – Matki Bożej Miłosierdzia
  • W czwartek – św. Elżbietę Węgierską, zakonnicę
  • W piątek – bł. Karolinę Kózkównę, dziewicę i męczennicę

2. Wystawienie Najświętszego Sakramentu o godz. 16.30. Modlitwy Koronką do Bożego Miłosierdzia. W środę nowenna do Matki Bożej Pocieszenia

3. W przyszłą niedzielę przypada uroczystość Chrystusa Króla Wszechświata. Po mszy św. o godz. 12.00, wystawienie Najświętszego Sakramentu i akt oddania się Chrystusowi Królowi.

4. Zapraszamy na kolejne spotkania Kręgu Biblijnego w czasie których czytamy, rozważamy i analizujemy słowa zawarte w Piśmie Świętym. Odbywać się będą one we wtorki po pierwszej msz św. wieczornej, o godz. 17.30 w salce na wikariacie.

5. Bóg zapłać za złożone ofiary na tacę i parafialne konto oraz za wszelką życzliwość. Panie ze Stowarzyszenia „Dobrosław” dziękują za ofiarę 1545 zł i 5 euro na pomoc dla Szymona.

6. Bóg zapłać za posprzątanie Kościoła i złożoną ofiarę 350 zł. Na sobotę bez kwiatów zapraszamy rodziny: Milej, Łanik, Bąk, Goraj, Tokarczyk, Annę Gadek, Aleksandrę Gądek.

7. Wszystkim Solenizantom i Jubilatom składamy życzenia obfitości Bożych Łask, zdrowia duszy i ciała i opieki Pani Zadroskiej.