1. W tym tygodniu w liturgii Kościoła wspominamy:

• W poniedziałek – św. Stanisława, biskupa i męczennika
  • W sobotę – NMP z Fatimy

2. W sobotę przypada uroczystość Matki Bożej Fatimskiej. Rozpoczynamy nabożeństwa fatimskie o godz. 19.00. Figurę Matki Bożej ubiorą i poniosą w procesji członkowie wspólnoty „Margaretka”. Przynosimy świece na procesje.

3. Nabożeństwa majowe codziennie po pierwszej mszy św. wieczornej. W kaplicy w Wielmoży we wtorki o godz. 18.15 msza św. a po niej nabożeństwo.

4. W przyszłą niedzielę od godz. 17.00 będzie poświęcenie pól z prośbą o urodzaje i błogosławieństwo Boże w pracy. Jeden kapłan zacznie od ul. Wesołej w Wielmoży, drugi od Zagórowej – Milonki.

5. Spotkanie Kręgu Biblijnego we wtorek o godz. 18.00

6. Próba młodzieży przed Bierzmowaniem w sobotę o godz. 15.30.

7. Bóg zapłać za wszystkie ofiary złożone na potrzeby naszej parafii i wszelką życzliwość.

8. Dziękujemy za posprzątanie kościoła i złożenie ofiary 200 zł. W przyszłą sobotę (bez kwiatów), zapraszamy rodziny: Scelinów, Wtorków, Baranków, Pieszczków, Kocjan, Dziedzic.

9. Wszystkim jubilatom i solenizantom tego tygodnia, składamy gorące życzenia, zdrowia duszy i ciała, opieki Maryi i św. Patronów oraz obfitości Bożych Łask.