1. W tym tygodniu w liturgii Kościoła wspominamy:

  • W poniedziałek – uroczystość Wniebowzięcia NMP. Msze św. jak w niedzielę. Po każdej poświęcenie kwiatów i ziół
  • W środę – św. Jacka, prezbitera
  • W sobotę – św. Bernarda, opata

2. Wystawienie Najświętszego Sakramentu od godz. 17.00. Modlitwy za Ojczyznę i Parafię.

3. W przyszłą niedzielę (21 sierpnia) w parafii Jerzmanowice odbędą się dożynki powiatowo-diecezjalne, jako dziękczynienie za zebrane plony. Naszą Parafię reprezentować będą wieńce z Zadroża i Wielmoży. To również dzień parafialnego odpustu św. Bartłomieja o godz. 12.00.

4. Bóg zapłać za złożone ofiary na tacę i parafialne konto oraz za wszelką życzliwość. Dziękujemy za posprzątanie Kościoła i złożoną ofiarę. Na sobotę bez kwiatów zapraszamy rodziny: Bierców, Szostek, Żarskich, Gądek, Glanowskich, Kot.

5. Wszystkim Solenizantom i Jubilatom składamy życzenia obfitości Bożych Łask, zdrowia duszy i ciała i opieki Pani Zadroskiej. Wszystkim, którzy będą wyjeżdżać życzymy spokojnego i bezpiecznego wypoczynku i powrotu do domu. Nie zapominajmy w tym czasie o modlitwie i niedzielnej Mszy Świętej.