1. W tym tygodniu w liturgii Kościoła wspominamy:

• We wtorek – św. Wincentego a’Paulo, kapłana
  • W środę – św. Wacława, męczennika
  • W czwartek – św. św. Archaniołów: Michała, Rafała, Gabriela
  • W Piątek – św. Hieronima, kapłana i Doktora Kościoła
  • W sobotę – św. Teresę od Dzieciątka Jezus, Doktora Kościoła

2. Wystawienie Najświętszego Sakramentu od godz. 17.00. Modlitwy za Ojczyznę i Parafię. W środę nabożeństwo do Matki Bożej Pocieszenia.

3. W przyszłą niedzielę, po każdej mszy św. będzie można złożyć dobrowolną ofiarę na Caritas naszej diecezji.

4. Wydarzenia liturgiczne w nadchodzącym tygodniu:

• W sobotę jako I m-ca wynagradzamy za grzechy popełnione przeciw Niepokalanemu Sercu Maryi. Różaniec wynagradzający oraz pierwsze nabożeństwo październikowe o godz. 17.00
  • W niedzielę jako I m-ca adoracja po każdej mszy św. O godz. 15.00 Koronka do Bożego Miłosierdzia i różaniec do Najdroższej Krwi Pana Jezusa. Około 15.45 nabożeństwo różańcowe. Serdecznie zapraszamy

5. Bóg zapłać za złożone ofiary na tacę i parafialne konto oraz za wszelką życzliwość. Dziękujemy także za posprzątanie Kościoła i złożoną ofiarę 200 zł. Na sobotę zapraszamy rodziny: Bugaj, Sadłoń, Drożyńskich, Tatar, Frosik, Buda.

6. Wszystkim Solenizantom i Jubilatom składamy życzenia obfitości Bożych Łask, zdrowia duszy i ciała i opieki Pani Zadroskiej.