1. W tym tygodniu w liturgii wspominamy:

  • We wtorek –  św. św. Cyryla, mnicha i Metodego, biskupa. Patronów Europy

2. Wystawienie Najśw. Sakramentu codziennie o 16.30, modlitwy do Bożego Miłosierdzia. W środę Nowenna do Matki Bożej Pocieszenia. Prośby można wypisywać na kartce w bocznym wejściu i wrzucić je do skrzyneczki.

3. W piątek zapraszamy na godz. 19.00 na „wieczór uwielbienia Boga”. Pragniemy gorąco modlić się za młodzież naszej Parafii.

4. W przyszłą niedzielę będzie można złożyć dobrowolną ofiarę do puszek na cel osób poszkodowanych w trzęsieniu ziemi w Turcji i Syrii.

5. Dziękujemy za wszystkie złożone ofiary na potrzeby naszej Parafii i wszelką okazaną pomoc i życzliwość. Bóg zapłać za posprzątanie kościoła i złożoną ofiarę 300 zł. Na sobotę zapraszam rodziny: Bąk, Górowskich, Romana, Marka, Alfreda Mazelów, Skalskich, Jolantę Bąk.

6. Wszystkim jubilatom i solenizantom tego tygodnia, a także parafianom i gościom życzymy obfitości Bożych łask i darów Ducha Świętego.