Ogłoszenia Duszpasterskie na XIV Niedzielę Zwykłą

1. W tym tygodniu w liturgii:
  2. W poniedziałek Wspomnienie Św. Jana z Dukli, Kapłana.
  3. W czwartek Święto Św. Benedykta, Opata.
  4. W piątek Wspomnienie Św. Brunona Bonifacego z Kwerfurtu, Biskupa i Męczennika.
  5. W sobotę Wspomnienie Św. Pustelników Andrzeja, Świerada i Benedykta.
  6. W miesiącu lipcu, który jest poświęcony Najdroższej Krwi Pana Jezusa od godz. 16:45 będą prowadzone modlitwy przez Wspólnotę Krwi Pana Jezusa. Będziemy polecać pokój na świecie, rodziny i prosić o uwolnienie od nałogu alkoholowego. Serdecznie zapraszamy.
  7. W sobotę kolejne Nabożeństwo Fatimskie o godz. 19:00 Msza Święta. Prawdo podobnie będzie wyłożona kostka wokół kościoła więc odbędzie się procesja.
  8. Zmarł nagle w Niemczech Sławomir Gil. Dzień pogrzeb będzie ustalony po sprowadzeniu ciała. Polecajmy Go w modlitwie Bożemu Miłosierdziu.
  9. W przyszłą niedzielę Msza Święta zbiorowa za zmarłych. Można przynosić intencje do zakrystii.
  10. Bóg zapłać za wszystkie złożone ofiary na potrzeby Parafii i na remont wokół kościoła.
  11. Bóg zapłać za posprzątanie kościoła i złożoną ofiarę, a na sobotę zapraszam rodziny: Pasternak, Półtorak, Rachwał, Kołodziejczyk, Grysak i Poseł.
  12. Dziękujemy wszystkim Panom za pomoc przy porządkowaniu ziemi przy kościele.
  13. Wszystkim Solenizantom i Jubilatom Składamy najserdeczniejsze życzenia, opieki Matki Bożej Zadroskiej, obfitości łask Bożych i darów płynących od Ducha Świętego.