1. W tym tygodniu w liturgii Kościoła wspominamy:

  • W środę – bł. Marię Teresę Ledóchowską, dziewice
  • W piątek – św. Jana z Dukli, prezbitera

2. Wystawienie Najświętszego Sakramentu o godz. 17.00. W trakcie modlitwy prowadzone przez wspólnotę Najdroższej Krwi Pana Jezusa. Prosić szczególnie w nich będziemy o uzdrowienie i uwolnienie z alkoholizmu.

3. Wydarzenia liturgiczne w nadchodzącym tygodniu:

  • W czwartek jako I m-ca modlimy się o za kapłanów i o nowe powołania kapłańskie i zakonne;

4. Niestety zdarzają się kradzieże na naszym cmentarzu. Ostatnio skradziono żywe kwiaty, choć już wcześniej pojawiały się sygnały o kradzieżach. Apelujemy mocno do sumień osób, które są w ten proceder zamieszane – o opamiętanie się, szczery żal i poprawę.

5. Zapraszamy na „Wieczór uwielbienia Boga”.  Rozpocznie się on w najbliższy piątek o godz. 19.00 i prowadzony będzie przez naszą parafialną wspólnotę uwielbieniowo-adoracyjną „Adoramus”.

6. Bóg zapłać za złożone ofiary na tacę i parafialne konto oraz za wszelką życzliwość.

7. Bóg zapłać za posprzątanie Kościoła i złożoną ofiarę 210 zł., a na sobotę na godz. 9.00, bez kwiatów zapraszamy rodziny: Piega, Górka, Kijak, Popiełkiewicz, Kuś, Bochenek.

8. Wszystkim Solenizantom i Jubilatom składamy życzenia obfitości Bożych Łask, zdrowia duszy i ciała i opieki Pani Zadroskiej. Dzieciom, młodzieży i wszystkim, którzy będą wyjeżdżać życzymy spokojnego i bezpiecznego wypoczynku i powrotu do domu. Nie zapominajmy w tym czasie o modlitwie i niedzielnej Mszy Świętej.