1.  Dziś ostatnia niedziela Adwentu. Zapraszamy na ostatnie msze św. Roratnie od poniedziałku do soboty włącznie o godz. 6.30, a dla dzieci i młodzieży w poniedziałek i środę o godz. 17.00. Spowiedź codziennie rano przed msza św., oraz od godz. 16.30.

2. W sobotę zasiądziemy do Wieczerzy Wigilijnej. Należy odczytać fragment Ewangelii wg św. Łukasza o Bożym Narodzeniu (Łk 2, 1- 14). Następnie rozpocznijmy wspólną modlitwę i składanie sobie życzeń. Pełny obrzęd przeżycia Wieczerzy Wigilijnej wraz z fragmentem Ewangelii, znajdziemy w dodatku do naszej parafialnej gazetki. Zachowajmy tradycję wstrzemięźliwości od pokarmów mięsnych i alkoholu. Światełko Betlejemskie będzie stało w bocznym wyjściu, od soboty od godz. 9.00.

3. Uroczystość Bożego Narodzenia rozpoczniemy Mszą Świętą Pasterską o godz. 24.00. Zapraszamy Orkiestrę oraz wiernych do licznego udziału. Ofiary zebrane na tacę przy okazji „Pasterki”, przeznaczone będą na „Fundusz Ochrony Życia”.

4. We wtorek nie odbędzie się spotkanie Kręgu Biblijnego. Spotkania zostaną wznowione w lutym, po zakończeniu „Kolędy”.

5. Woda święcona znajduje się w pojemniku w bocznym wyjściu z kościoła. Sama świątynia otwarta jest na modlitwę osobistą przez cały dzień.

6. Chorych z Najśw. Sakramentem odwiedzimy jutro, od godz. 8.00. Chętnych prosimy zgłaszać do zakrystii.

7. Plan wizyty duszpasterskiej („Kolędy”) podamy w przyszłą niedzielę.

8. Dziękujemy za wszystkie złożone ofiary na potrzeby naszej Parafii i wszelką okazaną pomoc i życzliwość.

9. Bóg zapłać za posprzątanie kościoła i złożoną ofiarę. Na sobotę, 24 grudnia, na godz. 8.30, zapraszamy rodziny: Wójcik, Gamrat, Pawlik, Przybek, Koćma, Odrobińskich

10. Wszystkim jubilatom i solenizantom tego tygodnia, a także parafianom i gościom życzymy obfitości Bożych łask i darów Ducha Świętego. Szczęść Boże.