1. W tym tygodniu w liturgii Kościoła wspominamy:

• W poniedziałek – św. Maksymiliana Marię Kolbego, kapłana i męczennika
  • We wtorek – uroczystość Wniebowzięcia NMP. Msze św. jak w niedzielę. Po każdej poświęcenie kwiatów i ziół.
  • W środę – św. Jacka, prezbitera

2. Wystawienie Najświętszego Sakramentu od godz. 17.00. W poniedziałek o poprowadzenie modlitwy różańcowej prosimy członkinie Róży pw. Wniebowzięcia NMP. Będziemy się modlić o Boże błog. i opiekę Maryi dla was i waszych rodzin.

3. W przyszłą niedzielę (20 sierpnia) w parafii Jerzmanowice będzie odpust ku czci św. Bartłomieja. Również w niedzielę w parafii Sułoszowa odbędą się dożynki gminne. Po mszy św. przejście z wieńcami na plac szkolny. Zapraszamy.

4. Bóg zapłać za złożone ofiary na tacę i parafialne konto oraz za wszelką życzliwość. Dziękujemy za posprzątanie Kościoła i złożoną ofiarę 250 zł oraz 1650 zł z racji Dnia Fatimskiego. Na sobotę bez kwiatów zapraszamy rodziny: Baranków, Dobrowolskich, Krawczyk, Siwieckich oraz pana Witolda Marca.

5. Wszystkim Solenizantom i Jubilatom składamy życzenia obfitości Bożych Łask, zdrowia duszy i ciała i opieki Pani Zadroskiej. Wszystkim, którzy będą wyjeżdżać życzymy spokojnego i bezpiecznego wypoczynku i powrotu do domu. Nie zapominajmy w tym czasie o modlitwie i niedzielnej Mszy Świętej.