1. W tym tygodniu w liturgii Kościoła wspominamy:

  • W poniedziałek – św. Jakuba, Apostoła
  • We wtorek – św. św. Joachima i Annę, rodziców NMP
  • W piątek – świętych Marię, Martę i Łazarza

2. We wtorek, zgodnie z tradycją naszej Parafii, o godz. 17.30 będzie sprawowana msza św. w intencji wszystkich kobiet i dziewcząt o imieniu Anna, które serdecznie zapraszamy.

3. Wystawienie Najświętszego Sakramentu i modlitwy wspólnoty Najdroższej Krwi Chrystusa, dzisiaj o godz. 15.00, w pozostałe dni tygodnia od godz. 16.45 (w czwartek o 17.15), w środę również nowenna do Matki Bożej Pocieszenia.

4. Organizowana jest dwu dniowa pielgrzymka (30 – 31 lipca) do Zakopanego. Punktem centralnym jest całonocne czuwanie modlitewne w sanktuarium Matki Bożej Fatimskiej na Krzeptówkach w intencji naszej Ojczyzny. Koszt przejazdu z wyżywieniem wyniesie około 160 zł. Zapisy w zakrystii.

5. Bóg zapłać za złożone ofiary na tacę i parafialne konto oraz za wszelką życzliwość, a także za posprzątanie Kościoła i złożoną ofiarę. Na sobotę bez kwiatów zapraszamy rodziny: Wylężek, Borówków, Woźniak, Domagała, Kmita, Dziedzic, Smuga, Noga, Woszczek.

6. Wszystkim Solenizantom i Jubilatom składamy życzenia obfitości Bożych Łask, zdrowia duszy i ciała i opieki Pani Zadroskiej. Dzieciom, młodzieży i wszystkim, którzy będą wyjeżdżać życzymy spokojnego i bezpiecznego wypoczynku i powrotu do domu. Nie zapominajmy w tym czasie o modlitwie i niedzielnej Mszy Świętej.