1. W tym tygodniu w liturgii Kościoła wspominamy:

  • W poniedziałek – święto NMP Królowej
  • W środę – św. Bartłomieja, Apostoła
  • W piątek – święto NMP Częstochowskiej
  • W sobotę – św. Monikę

2. Wystawienie Najświętszego Sakramentu od godz. 17.00. Modlitwy za Ojczyznę i Parafię.

3. W piątek będzie IV piątkiem miesiąca. Z tej racji o godz. 17.30 Droga Krzyżowa, o godz. 18.00 msza św. na uczczenie i uwielbienie Ducha Świętego. Po niej modlitwy o uzdrowienie i uwolnienie. Serdecznie zapraszamy.

4. W przyszłą niedzielę odbędą się dożynki gminne w parafii Sułoszowa. W parafii Kosmolów przypada wtedy również Odpust ku czci Matki Bożej Częstochowskiej.

5. Bóg zapłać za złożone ofiary na tacę i parafialne konto oraz za wszelką życzliwość. Dziękujemy za posprzątanie Kościoła i złożoną ofiarę. Na sobotę bez kwiatów zapraszamy rodziny: Orczyk, Półtorak, Karlik, Cader, Knapik, Cyganek, Elżbietę i Teresę Borówka.

6. Wszystkim Solenizantom i Jubilatom składamy życzenia obfitości Bożych Łask, zdrowia duszy i ciała i opieki Pani Zadroskiej. Wszystkim, którzy będą wyjeżdżać życzymy spokojnego i bezpiecznego wypoczynku i powrotu do domu. Nie zapominajmy w tym czasie o modlitwie i niedzielnej Mszy Świętej.