1.  Przeżywamy dziś uroczystość Jezusa Chrystusa Króla Wszechświata. Po mszy św. o godz. 12.00 nastąpi wystawienie Najświętszego Sakramentu, litania do Serca Pana Jezusa i akt oddania się Jezusowi Chrystusowi Królowi.

2. W tym tygodniu w liturgii Kościoła wspominamy:

• W poniedziałek – Ofiarowanie NMP
  • We wtorek – św. Cecylię, dziewicę i męczennicę, patronkę muzyki kościelnej
  • W czwartek – św. św. Andrzeja Dung-Lac, prezbitera i towarzyszy wietnamskich, męczenników

3. Wystawienie Najśw. Sakramentu o godz. 16.30, litania do Serca Pana Jezusa, modlitwy w intencji oddania Parafii Jezusowi Chrystusowi Królowi.

4. We wtorek wspominamy św. Cecylię, patronkę muzyki i muzyków. Gorąco dziękujemy Panu Organiście Jerzemu za codzienną pracę w naszej parafii, dziękujemy chórkowi „Mocni Sercem” za wielbienie Boga śpiewem i modlitwą w czasie niedzielnych mszy św. i Wieczorów Uwielbienia. Dziękujemy Orkiestrze za udział i ubogacanie swoją muzyką liturgię mszy św. i podczas innych uroczystości. Niech św. Cecylia wyprasza potrzebne łaski.

5. W piątek jako IV miesiące o godz. 17.30 Droga Krzyżowa, a po niej msza św. na uczczenie i uwielbienie Ducha Świętego. Po jej zakończeniu modlitwy o uzdrowienie duchowe i fizyczne z błogosławieństwem wody, soli, oleju i innych przedmiotów.

6. Pobieranie miary strojów komunijnych odbędzie się w przyszłą niedzielę po mszy św. o godz. 12.00 w salce parafialnej. Pani od strojów prosi o wpłacenie wtedy zaliczki w wysokości 100 zł.

7. Dziękujemy za wszystkie złożone ofiary na potrzeby naszej Parafii i wszelką okazaną pomoc i życzliwość. Bóg zapłać za posprzątanie kościoła i złożoną ofiarę 200 zł. Na sobotę bez kwiatów zapraszam rodziny: Pieszczków, Krawczyk, Mazelów i Gurbiel.

8. Wszystkim jubilatom i solenizantom tego tygodnia, a także parafianom i gościom życzymy obfitości Bożych łask i darów Ducha Świętego. Szczęść Boże.