25 marca, w uroczystość Zwiastowania Pańskiego papież Franciszek, w łączności z biskupami całego świata, poświęci Rosję Niepokalanemu Sercu Maryi. W związku z tym zapraszamy do wspólnej modlitwy i adoracji Najświętszego Sakramentu, by prośba o pokój i nawrócenie została wzmocniona wołaniem wiernych.

Wojnę i fakt, że za naszą wschodnią granicą giną tysiące niewinnych ludzi, oraz realne zagrożenie dla pokoju w całej Europie, odczytujemy, jako wezwanie do pokuty i nawrócenia.

Będziemy również prosić Boga przez wstawiennictwo Niepokalanej w intencji naszej Ojczyzny. O Boże rozwiązania dla niej i wszystkich mieskzańców.

Spędźmy ten dzień adorując Serce Jezusa obecne w Najświętszym Sakramencie. Zaczynamy o godzinie 21.00. Adoracja zakończy się o godz. 24.00 mszą świętą sprawowaną w intencji pokoju na Ukrainie i nawrócenia Rosji.

GORĄCO ZAPRASZAMY DO UCZESTNICTWA I WSPÓLNEJ MODLITWY