1. Dziś III niedziela Adwentu. Rozpoczynamy nasze parafialne Rekolekcje Adwentowe. Prośmy o Światło Ducha Świętego dla ks. Rekolekcjonisty i dla nas, by ten czas przeżyć owocnie. Plan Rekolekcji dostępny jest w gazetce, gablocie i stronie internetowej. Na potrzeby rekolekcji będzie można złożyć ofiarę na tace.

2. W tym tygodniu w liturgii Kościoła wspominamy:

  • We wtorek – św. Łucję, dziewicę i męczennicę
  • W środę – Jana od Krzyża, prezbitera i doktora Kościoła

3. Od 16 grudnia (piątek) rozpoczniemy Nowennę przed Uroczystością Bożego Narodzenia.

4. Zapraszamy na koncert kolęd, który odbędzie się dziś, o godz. 17.00 w kaplicy w Wielmoży.

5. Wystawienie Najśw. Sakramentu o godz. 16.30. W poniedziałek i wtorek o godz. 17.30.

6. W piątek zapraszamy na godz. 17.30 na Drogę Krzyżową, a po niej msza św. na uczczenie i uwielbienie Ducha Świętego. Po jej zakończeniu modlitwy o uzdrowienie duchowe i fizyczne z błogosławieństwem wody, soli, oleju i innych przedmiotów.

7. We wtorek obchodzimy rocznicę wprowadzenia Stanu Wojennego. Módlmy się za naszą Ojczyznę, o pokój, jedność i zgodę w niej.

8. W przyszłą niedzielę po każdej mszy św. będzie Wystawienie Najśw. Sakramentu oraz oddanie całej Parafii pod panowanie Jezusa Chrystusa Króla. Po mszy św. o godz. 12.00 uczynimy to uroczyście z przedstawicielami grup społecznych i wspólnot działających w parafii.

9. Dziękujemy za wszystkie złożone ofiary na potrzeby naszej Parafii i wszelką okazaną pomoc i życzliwość.

10. Bóg zapłać za posprzątanie kościoła i złożoną ofiarę. Na sobotę zapraszamy rodziny: Gałów, Pasternak, Krawczyk, Baranków oraz panie Katarzynę i Grażynę Pieszczek

11. Wszystkim jubilatom i solenizantom tego tygodnia, a także parafianom i gościom życzymy obfitości Bożych łask i darów Ducha Świętego. Szczęść Boże.