Ogłoszenia Duszpasterskie na III Niedzielę Wielkanocną

1. Rozpoczynamy 16 Tydzień Biblijny pod hasłem „Powołani do Wspólnoty-Komunii z Bogiem i bliźnimi w Kościele” Dzisiaj również przeżywamy ósme Narodowe Czytanie Pisma Świętego. Sięgamy w tym roku do Księgi Dziejów Apostolskich i zachęcamy do jej czytania.
  2. Wystawienie Najświętszego Sakramentu od godz. 17:00, modlitwy do Bożego Miłosierdzia kierujemy za Parafię, Ojczyznę, o pokój.
  3. Za tydzień zapraszam dzieci komunijne po odbiór strojów: dziewczynki o godz. 11:15, chłopców po Mszy Świętej o godz. 12:00 w której wszystkie dzieci uczestniczą.
  4. Bóg zapłać za posprzątanie kościoła i złożoną ofiarę 100 zł, a na sobotę zapraszam rodziny: Kot, Przybek, Pigulak, Herian, Żwireckich i Adamczyk.
  5. Wszystkim Solenizantom i Jubilatom Składamy najserdeczniejsze życzenia, opieki Matki Bożej Zadroskiej, obfitości łask Bożych i darów płynących od Ducha Świętego.