1. Wystawienie Najśw. Sakramentu codziennie (oprócz wtorku i piątku) o 16.30, modlitwy za Ojczyznę i Parafię. W środę Nowenna do Matki Bożej Pocieszenia. We wtorek ze względu na spowiedź w Jerzmanowicach, wystawienie odbędzie się o godz. 17.30.

2. Nabożeństwo drogi krzyżowej: w piątki o 16:30 w Kościele, w kaplicy o 17:30, nabożeństwo Gorzkich Żali w niedzielę o 15:45.

3. W czwartek obchodzimy Narodowy Dzień Życia, a następnego dnia – Dzień Świętości Życia. Również w piątek przypada uroczystość Zwiastowania Pańskiego. Jako IV piątek miesiąca, zapraszamy na godz. 18.00 na Drogę Krzyżową, po której rozpocznie się msza św. na uczczenie i uwielbienie Ducha Świętego. Modlitwy o uzdrowienie duszy i ciała oraz poświęcenie wody, soli, oleju i innych przedmiotów. W czasie mszy św. będzie można podjąć się duchowej adopcji dziecka poczętego z prośba o jego szczęśliwe narodzenie.

4. W przyszłą niedzielę będzie można złożyć dobrowolną ofiarę na potrzeby misji.

5. Trzeciego kwietnia (niedziela) organizujemy wyjazd do kina w Wolbromiu na film pt. „Cud Guadelupe”. Opowiada on o niezwykłych objawieniach Matki Bożej w Meksyku w roku 1531. Chętnych prosimy już dzisiaj o zapisy, czy to w kancelarii czy telefonicznie. Musimy bowiem powiadomić dyrekcję kina o szacowanej liczbie chętnych widzów. Seans rozpocznie się o godz. 14.30. Koszt biletu to 14 zł. Można przyjechać własnym pojazdem, natomiast w przypadku zgłoszenia się sporej liczby chętnych, wynajmiemy autokar z naszej parafii.

6. Bóg zapłać za wszystkie ofiary złożone na potrzeby naszej parafii i wszelką życzliwość.

7. Bóg zapłać za posprzątanie Kościoła i złożoną ofiarę. Na sobotę zapraszamy: Eugeniusza Petlica, Helenę, Agnieszkę, Marzenę i Mirosława Cyganków, rodzinę Żelaznych i Głowackich.

8. Wszystkim jubilatom i solenizantom tego tygodnia, składamy gorące życzenia, zdrowia duszy i ciała, opieki Maryi i św. Józefa oraz obfitości Bożych Łask.