1. W tym tygodniu w liturgii wspominamy:

  • We wtorek–  św. Franciszka Salezego, biskupa i dr Kościoła
  • W środę – Święto nawrócenia św. Pawła Apostoła
  • W czwartek – św. św. Tymoteusza i Tytusa, biskupów
  • W sobotę – św. Tomasza z Akwinu, prezbitera i dr Kościoła

2. Wystawienie Najśw. Sakramentu codziennie od godz. 16:30. W środę nowenna do Matki Bożej Pocieszenia. Prośby można składać do puszki przy bocznym wyjściu.

3. W piątek o godz. 17.30 Droga Krzyżowa, a po niej msza św. na uwielbienie i uczczenie Ducha Św. Modlitwy o uzdrowienie i uwolnienie, poświęcenie oleju, wody, soli, świec i innych przedmiotów. Zapraszamy.

4. Wyjazd na pielgrzymkę do Gidel, do sanktuarium Najdroższej Krwi Pana Jezusa oraz na Jasną Górę rozpocznie się o godz. 7.30 z parkingu przy kościele.

5. Ks. Paweł organizuje kolejne kolonie „Wakacje z Bogiem” w Niechorzu. Potrwają one od 20 lipca do 1 sierpnia. Ze względu na ograniczoną ilość miejsc, zapisywać można dzieci i młodzież tylko z naszej Parafii. 

6. Dziękujemy za wszystkie złożone ofiary na potrzeby naszej Parafii i wszelką okazaną pomoc i życzliwość. Bóg zapłać za posprzątanie kościoła i złożoną ofiarę 200 zł. Na sobotę zapraszam rodziny: Przybek, Krawczyk, Skalskich, Stajniak, Tokaj, Sowulów.

7. Wszystkim jubilatom i solenizantom tego tygodnia, a także parafianom i gościom życzymy obfitości Bożych łask i darów Ducha Świętego. Szczęść Boże.