Ogłoszenia Duszpasterskie na IX Niedzielę Zwykłą

1. W tym tygodniu w liturgii:
  • W poniedziałek Wspomnienie Świętych Męczenników Karola i Towarzyszy z Ugandy.
  • W środę Wspomnienie Św. Bonifacego, biskupa i męczennika.
  • W piątek Uroczystość Najświętszego Serca Pana Jezusa. Odpust w Parafii Sułoszowa.
  • W sobotę Święto Niepokalanego Serca NMP.
  1. W czwartek zakończenie Oktawy Bożego Ciała, procesja do Ołtarzy na placu przy kościele i na zakończenie poświęcenie wianków z ziół i kwiatów.
  2. W pierwszy piątek miesiąca spowiedź przed godz. 7:00 i po południu od godz. 17:00 z racji Uroczystości nie obowiązuje wstrzemięźliwość od pokarmów mięsnych. Jest to również Światowy Dzień Modlitwy o Uświęcenie Kapłanów.
  3. Za tydzień Siostry Kanoniczki Ducha Świętego będą kwestować na dokończenie prac remontowych przy ośrodku i świetlicy dla młodzieży w Pacanowie. Siostry dla tej młodzieży są również rodziną zastępczą.
  4. Bóg zapłać za wszystkie złożone ofiary na potrzeby Parafii i na remont w okuł kościoła. Dzieci komunijne dla dzieci z krajów misyjnych złożyły ofiarę 2320 zł.
  5. Na jutro na godz. 9:00 zapraszam do plantowania ziemi oraz innych prac przy kościele.
  6. W zakrystii są karty uczestników koloni letnich nad morzem. Prosimy również o wpłatę pierwszej raty 500 zł.
  7. Bóg zapłać za posprzątanie kościoła i złożoną ofiarę a na sobotę bez kwiatów zapraszam rodziny: Popiołkiewicz, Głąb, Szostek, Grzywnowicz, Jonkis, Głowackich i Pigulak.
  8. Wszystkim Solenizantom i Jubilatom Składamy najserdeczniejsze życzenia, opieki Matki Bożej Zadroskiej, obfitości łask Bożych i darów płynących od Ducha Świętego.