Ogłoszenia Duszpasterskie na Niedzielę Miłosierdzia Bożego

1. Dzisiaj na godz. 15:00 zapraszam na Godzinę Miłosierdzia Bożego, w tygodniu w liturgii: jutro obchodzimy Uroczystość Zwiastowania Pańskiego przeniesiona z 25.03 ze względu na uroczysty obchód Wielkiego Tygodnia i Oktawy Wielkanocnej. Jest to Dzień Świętości Życia. Kto pragnie podjąć Duchową Adopcję Dziecka Poczętego uczynimy to na pierwszej Mszy Świętej. Na godz. 17:00 zapraszam Różę Różańcową pod wezwaniem Zwiastowania do poprowadzenia modlitwy różańcowej.
  2. Wystawienie Najświętszego Sakramentu od godz. 17:00
  3. Rozpoczyna się Tydzień Miłosierdzia Bożego. Dobrym słowem, uczynkiem i modlitwą pragniemy być ludźmi czyniącymi miłosierdzie.
  4. Od następnej niedzieli rozpoczyna się Tydzień Biblijny.
  5. Nastąpiła zmiana terminu kolonii z przyczyn niezależnych od nas, nowy termin od 15.08 do 25.08.
  6. 12.04.2024r. W przychodni w Sułoszowej odbędą się badania, szczegóły na tablicy ogłoszeń.
  7. W dniach 12 – 14.04.2024r. W Olkuszu odbędzie się wiosenna sesja Szkoły Maryi, szczegóły na tablicy ogłoszeń.
  8. Bóg zapłać za posprzątanie kościoła i złożoną ofiarę, a na sobotę bez kwiatów zapraszam rodziny: Wacławskich, Chmiest, Gądek, Zaręba, Frosik i Petlic
  9. Wszystkim Solenizantom i Jubilatom Składamy najserdeczniejsze życzenia, opieki Matki Bożej Zadroskiej, obfitości łask Bożych i darów płynących od Ducha Świętego.