1. W tygodniu w liturgii wspominamy:

  • W poniedziałek – św. Bonifacego, biskupa i męczennika

2. Dzisiejsza uroczystość Najświętszej Trójcy kończy czas komunii św. Wielkanocnej. O godz. 16.00 podczas mszy św. siedemdziesięcioro dziewięcioro młodzieży z naszej Parafii przyjmie sakrament Bierzmowania. Niech Duch Św. ich umacnia i uświęca, polecajmy tych młodych ludzi w naszych modlitwach.

3. Nabożeństwo do Serca Pana Jezusa codziennie po pierwszej mszy św. wieczornej, we wtorek w kaplicy po mszy o godz. 18.15, w niedzielę o 15.45.

4. W czwartek obchodzimy Uroczystość Bożego Ciała. Msze Św. O godz. 7:30, 9:00, 10:15 (po niej procesja Eucharystyczna) i 16.00. Proszę o przygotowanie Ołtarzy:

  1. przy Krzyżu rodz. Glonek
  2. przy remizie
  3. przy posesji rodz. Kurek
  4. przy figurze Serca Pana Jezusa na parkingu

Proszę o asystę, panie z Koła Gospodyń Wiejskich, od Feretronów, od Różańców, druhów strażaków, orkiestrę, dziewczynki z kl. III i IV do sypania kwiatków, chłopców z kl. III i IV do poduszek. O godz. 10:15 dzieci z kl. IV będą miały rocznicę I Komunii Św. Zapraszam te dzieci na spotkanie i spowiedź we wtorek o godz. 16:15.

5. Od piątku przez osiem dni trwa Oktawa Bożego Ciała. Po Mszy Św. o godz. 18.00 i odmówieniu litanii do Serca Pana Jezusa, pójdziemy w procesji eucharystycznej wokół Kościoła. Zapraszam każdego dnia asystę, dziewczynki do sypania kwiatków. W niedzielę procesja będzie po Mszy Św. o godz. 12:00. Uczcijmy tę Uroczystość przystępując do spowiedzi i Komunii Św., aby Pan nas umacniał, pocieszał i błogosławił. Piękną tradycją jest również udekorowanie swoich domów znakami religijnymi, nie tylko na drodze procesji, ale również w całej parafii. W zakrystii można nabyć piękne symbole eucharystyczne w cenie 2.50 zł.

6. Spotkanie Kręgu Biblijnego we wtorek o godz. 18.00.

7. Bóg zapłać za posprzątanie Kościoła i złożoną ofiarę 370 zł, a na sobotę bez kwiatów zapraszam rodziny: Siwieckich, Panfic, Sarota, Drewniak, panie, Dorotę, Alfredę i Małgorzatę Kalińskich

8. Wszystkim Solenizantom i Jubilatom składamy najserdeczniejsze życzenia. Błogosławionego tygodnia i opieki Pani Zadroskiej.