1. Pragnę serdecznie podziękować za złożone ofiary na kwiaty do Grobu Pańskiego, Ciemnicy i wystrój ołtarzy w kościele i kaplicy. Dziękuję ks. Michałowi, ministrantom, lektorom i innym osobą za organizację Ciemnicy i Grobu Bożego. Dziękuję za piękne przygotowanie liturgii Triduum Paschalnego i dnia dzisiejszego. Dziękuję osobom za pomoc przy transporcie kwiatów i udekorowanie ołtarzy. Serdeczne podziękowania kieruję druhom i druhnom strażakom z Wielmoży za pełnienie warty przy Grobie Pańskim oraz druhom i druhnom strażakom z Zadroża za udział we mszy św. Rezurekcyjnej. Dziękuję orkiestrze, Paniom z Koła Gospodyń Wiejskich, Paniom od Feretronów, Paniom od różańca Maryjnego i do Krwi Pana Jezusa, Panom od baldachimu. Dziękuję wszystkim zaangażowanym w przygotowanie tych uroczystości.

2. Trwamy w Oktawie Zmartwychwstania Pańskiego. Jutro II dzień Świąt. Taca przeznaczona będzie na uczelnie katolickie. W piątek ze względu na oktawę świąt, nie obowiązuje post.

4. Wystawienie Najśw. Sakramentu codziennie o godz. 17.00. W trakcie nowenna oraz koronka do Bożego Miłosierdzia. Modlitwy za ojczyznę.

5. Spotkanie Kręgu Biblijnego we wtorek o godz. 18.00.

6. Za tydzień Niedziela Bożego Miłosierdzia. Po każdej mszy św. wystawienie Najśw. Sakramentu i Koronka do Bożego Miłosierdzia. O godz. 15.00 zapraszamy na Godzinę Miłosierdzia, o która prosił siostrę Faustynę Pan Jezus. Będziemy modlić się w intencji powołań.

7. Bóg zapłać za wszystkie ofiary złożone na potrzeby naszej parafii i wszelką życzliwość. Dziękujemy za składane życzenia Wielkanocne.

8. Bóg zapłać za posprzątanie kościoła oraz złożenie ofiary. Na sobotę zapraszamy rodziny: Dziedzic, Gądek, Sitarskich, Tokaj, Głowackich, Gądek, Nowak, Głowackich.

9. Wszystkim jubilatom i solenizantom tego tygodnia, czcigodnym parafianom i gościom, składamy gorące życzenia, zdrowia duszy i ciała, opieki Maryi i św. Patronów oraz obfitości Bożych Łask.