1. Rozpoczynamy dziś okres pasyjny, czas rozważania męki i śmierci Chrystusa. We wtorek przypada 14 rocznica święceń biskupich ks. Grzegorza Kaszaka, ordynariusza naszej diecezji. Polecajmy go Bogu w naszych modlitwach.

2. Ze względu na przejście w czas letni, msze św. w tygodniu zostają przesunięte o 30 minut później. Wystawienie Najśw. Sakramentu o godz. 17.00, pierwsza msza św. o 17.30, druga zaś o godz. 18.00.

3. Ze względu na spowiedź dekanalną, msze św. w poniedziałek i sobotę będą tylko rano, o godz. 7.00.

4. Za tydzień przypada Niedziela Palmowa – Niedziela Męki Pańskiej. Poświęcenie palm w czasie każdej mszy św. O godz. 12.00 procesja z palmami wokół kościoła na pamiątkę uroczystego wjazdu Jezusa do Jerozolimy. O godz. 15.00 modlitwy do Bożego Miłosierdzia oraz Różaniec do Krwi Pana Jezusa. W tym dniu przypada również Odpust w klasztorze w Imbramowicach.

5. W piątek odbędzie się dodatkowe nabożeństwo Drogi Krzyżowej z rozważaniami opartymi na wizjach bł. Anny Katarzyny Emmerich i scenami z filmu „Pasja”. Zapraszamy na godz. 19.00

6. We wtorek spotkanie Kręgu Biblijnego o godz. 18.00

7. W przyszłą niedzielę będzie można złożyć dobrowolną ofiarę do puszki dla 10 letniego Filipa, chorego na zespół wad wrodzonych. Zbiórkę przeprowadzą Panie ze Stowarzyszenia „Dobrosław”.

8. Pragniemy przedstawić projekt tablicy pamiątkowej z racji 160 rocznicy Powstania Styczniowego i bohaterskich Powstańców, którzy patronują szkole w Wielmoży. Jest to inicjatywa mieszkańców, którzy taką tablicę z dedykacją pragnę umieścić przy wejściu do szkoły. Tekst dedykacji zamieszczony jest na osobnej kartce. Jeżeli ktoś z mieszkańców Wielmoży chciałby pomóc w realizacji tego projektu, prosimy o dobrowolną ofiarę.

9. Bóg zapłać za wszystkie ofiary złożone na potrzeby naszej parafii i wszelką życzliwość oraz pomoc.

10. Dary dla sióstr pracujących na Ukrainie, można składać do 30 marca włącznie.

11. Wszystkim jubilatom i solenizantom tego tygodnia, składamy gorące życzenia, zdrowia duszy i ciała, opieki Maryi i św. Józefa oraz obfitości Bożych Łask.