Ogłoszenia Duszpasterskie na V Niedzielę Wielkiego Postu

 1. W tygodniu w liturgii:
 • We wtorek Uroczystość Św. Józefa, Oblubieńca NMP o godz. 16:30 różaniec poprowadzi Róża pod wezwaniem Św. Józefa, po różańcu Msza Święta w int. Członków i ich rodzin, serdecznie zapraszamy o godz. 9:00 Msza Święta w kaplicy
 • Wystawienie Najświętszego Sakramentu o godz. 16:30 modlimy się za Ojczyznę, za Parafię, o pokój
 1. Nabożeństwo Drogi Krzyżowej w piątek o godz. 16:30 w kościele o godz. 17:30 w kaplicy i o godz. 20:00 po ulicach Zadroża jeśli będzie odpowiednia pogoda. Jeśli pogoda nie dopisze Droga Krzyżowa odbędzie się w kościele. Ponieważ jest to czwarty piątek miesiąca Droga Krzyżowa o godz:17:30 a po niej Msza Święta na uczczenie i uwielbienie Ducha Świętego
 2. W zakrystii są do nabycia na stół wielkanocny: baranki i świece tzw. Walec i jajo
 1. Trwamy w modlitwie tak zwanej ogólnopolskiej nowennie, o Boże błogosławieństwo dla Ojczyzny, o zgodę narodową i o poszanowanie życia ludzkiego, za przyczyną Matki Bożej Królowej Polski, Św. Andrzeja Boboli, Św. Jana Pawła II i bł. Ks. Jerzego Popiełuszki. Zapraszamy do tej modlitwy wszystkich, którym leży na sercu dobro Ojczyzny, o godz. 20:30 będzie Różaniec i Apel Jasnogórski w piątek ta intencja będzie na Drodze Krzyżowej.
 2. Za tydzień Niedziela Palmowa. Poświęcenie palm na każdej Mszy Świętej o godz. 12:00 procesja wokół kościoła
 3. Z Komunią Świętą do chorych udamy się w poniedziałek po Niedzieli Palmowej od godz. 8:00 Chorych prosimy zgłaszać
 4. Bóg zapłać za wszystkie złożone ofiary na potrzeby Parafii
 5. Dziękujemy nauczycielom i Wychowawcom za pomoc przy organizacji rekolekcji szkolnych
 6. Siostry i Ks. Kapelan w Imbramowicach zapraszają na uroczystości odpustowe w Niedzielę Palmową o godz. 13:00
 7. Wszystkim Solenizantom i Jubilatom składamy najserdeczniejsze życzenia, opieki Matki Bożej Zadroskiej, obfitości łask Bożych i darów płynących od Ducha Świętego.