1. Wystawienie Najśw. Sakramentu codziennie do środy włącznie o 17.30. Będzie wtedy również możliwość skorzystania z sakramentu spowiedzi.

2. W poniedziałek od godz. 8.00 udamy się z posługą do chorych. Chętnych prosimy zgłaszać w zakrystii.

3. Rozpoczynamy Wielki Tydzień męki, śmierci i Zmartwychwstania Pana Jezusa:

  • Wielki Czwartek – o godz. 18:00 Msza Święta Wieczerzy Pańskiej, dziękujemy Bogu za Sakramenty Kapłaństwa i Eucharystii. Po Mszy Świętej przeniesienie Pana Jezusa do Ciemnicy i adoracja do godz. 22:30;
  • Wielki Piątek – od godz. 7.00 rozpoczniemy adorację w ciemnicy, na którą zapraszamy. O godz. 17:30 droga krzyżowa, po której rozpocznie się Liturgia Wielkiego Piątku. W trakcie adoracji krzyża, będzie można złożyć ofiarę na utrzymanie miejsc świętych w Jerozolimie. O godz. 21.00 zapraszamy na wspólną adorację przy Grobie Pańskim, którą poprowadzi nasz parafialny chór „Mocni Sercem”. Do pełnienia warty przy Grobie zapraszam druhów strażaków z Wielmoży. W tym dniu obowiązuje nas post ścisły. Rozpoczęcie Nowenny przed Niedzielą Miłosierdzia Bożego w intencji Ojczyzny;
  • Wielka Sobota – adorujemy Pana Jezusa w grobie. Zgodnie z polską tradycją, poświęcamy pokarmy na stół Wielkanocny. W kościele będzie miało to miejsce od godz. 9.00 co pół godziny. W Wielmoży od godz. 9.00, następnie, ul. Wesoła, Kamieniec, w Kaplicy, Podzamcze, ul. Krótka i Długa. Liturgię Wielkiej Soboty rozpoczniemy o godz. 18.30 poświęceniem ognia przed Kościołem. Prosimy o przyniesienie w tym dniu świec na odnowienie przyrzeczeń chrzcielnych oraz naczynko na wodę święconą. Adoracja Pana Jezusa Eucharystycznego przez całą noc.
  • Niedziela Zmartwychwstania – Rezurekcja o godz. 6:30, którą rozpocznie procesja. Zapraszam całą asystę, Panie z Kół Gospodyń, osoby do niesienia Feretronów, członków Kół Różańcowych oraz orkiestrę.

4. W drugi dzień świąt, msze odbywać się będą jak w niedzielę. Taca z tego dnia przeznaczona będzie na uczelnie katolickie.

5. Do nabycia w zakrystii są „paschaliki” – małe świece na stół wielkanocny w cenie 8 zł oraz baranki – 5 zł.

6. Od 1.04 zmieniamy tajemnice Różańcowe. Modlimy się za Ojczyznę, o pokój i rodziny.

7. We wtorek nie będzie spotkania Kręgu Biblijnego

8. Bóg zapłać za wszystkie ofiary złożone na potrzeby naszej parafii i wszelką życzliwość.

9. Bóg zapłać za posprzątanie kościoła oraz złożenie ofiary. Na sobotę na godz. 13.30 zapraszam rodziny: Zgodów, Adamek, Gadków, Pabisek, Madejskich, Odrobińskich, Witos

10. Wszystkim jubilatom i solenizantom tego tygodnia, składamy gorące życzenia, zdrowia duszy i ciała, opieki Maryi i św. Józefa oraz obfitości Bożych Łask.