1. W tym tygodniu w liturgii Kościoła wspominamy:

  • We wtorek – świętych męczenników koreańskich Andrzeja i jego Towarzyszy.
  • W środę – św. Mateusza, Apostoła i Ewangelisty
  • W Piątek – św. o. Pio z Pietrelciny

2. Wystawienie Najświętszego Sakramentu od godz. 17.00. Modlitwy za Ojczyznę i Parafię. W środę nabożeństwo do Matki Bożej Pocieszenia.

3. W piątek zapraszamy na drogę krzyżową o godz. 17.30, a po niej msza św. ku czci Ducha Świętego. Modlitwy o uwolnienie duchowe i fizyczne z poświęceniem wody, soli, oleju i innych przedmiotów religijnych.

4. Przy ul. Krakowskiej w Wielmoży został postawiony nowy krzyż w miejsce starego i zniszczonego. Mieści się on na polu pana Adama Kowalskiego, tuż obok pamiątkowej tablicy poległego partyzanta. Krzyż ma wysokość ok. 4 metrów i widoczną pasyjkę figury Pana Jezusa. Dzisiaj w niedzielę o godz. 15.00 odbędzie się jego poświęcenie i odmówienie modlitwy koronki do Bożego Miłosierdzia. Zapraszamy. Niech Pan Jezus błogosławi całej naszej Parafialnej wspólnocie, mieszkańcom Wielmoży oraz wszystkim podróżującym tą drogą. Pragniemy podziękować firmie INOX TECH za wykonanie krzyża, panom Adamowi Kowalskiemu, Dariuszowi Sowuli, Adrianowi Barankowi, Mateuszowi Gądkowi, Szymonowi Sewerynowi oraz Bartoszowi Stajniakowi za zamontowanie krzyża. Dziękuję wszystkim tym osobą, które wszyły z tą inicjatywą.

5. Bóg zapłać za złożone ofiary na tacę i parafialne konto oraz za wszelką życzliwość. Dziękujemy za ofiarę 1710 zł z racji Dnia Fatimskiego od mieszkańców Milonek przy szosie oraz kolonii Słonecznej. Dziękujemy także za posprzątanie Kościoła i złożoną ofiarę. Na sobotę bez kwiatów zapraszamy rodziny: Nowak, Gorgosz, Pawlik, Skalskich, Wyjadłowskich, Kieca, Lichańskich.

6. Wszystkim Solenizantom i Jubilatom składamy życzenia obfitości Bożych Łask, zdrowia duszy i ciała i opieki Pani Zadroskiej.