Ogłoszenia Duszpasterskie na XXV Niedzielę Zwykłą

1. W tygodniu w liturgii:
  • W dzisiejszą niedzielę obchodzimy Dzień Migranta i Uchodźcy.
  • W środę Wspomnienie Św. Wincentego a Paulo kapłana.
  • W czwartek Wspomnienie Św. Wacława, męczennika.
  • W piątek Święto Św. Archaniołów Michała, Gabriela i Rafała.
  • W sobotę Wspomnienie Św. Hieronima, kapłana i doktora Kościoła
  1. W przyszłą niedzielę rozpoczynamy nabożeństwa różańcowe. Różaniec w niedzielę o godz. 15.40 . Po każdej Mszy Świętej z racji pierwszej niedzieli miesiąca adoracja Najświętszego Sakramentu, o godz. 15.00 wspólne modlitwy do Bożego Miłosierdzia i Najdroższej Krwi Pana Jezusa. Zmiana tajemnic różańcowych: modlimy się za Ojczyznę, o pokój, za rodziny. O godzinie 14.00 w kaplicy Msza Święta w intencji: O Bożą opiekę i błogosławieństwo dla społeczności szkolnej.
  2. 02.10.2023r. Odbędzie się poświęcenie i rozdanie różańców dla uczniów klasy III przygotowującej się do I Komunii Świętej. Szczegóły będą podane w następną niedzielę.
  3. We wtorek o godz. 18.00 zapraszamy na spotkanie kręgu biblijnego.
  4. Bóg zapłać za posprzątanie kościoła i złożoną ofiarę. Na sobotę bez kwiatów zapraszam rodziny: Dziedzic, Łapińskich, Curyło, Kozioł, Goraj i Bąk.
  5. Wszystkim Solenizantom i Jubilatom Składamy najserdeczniejsze życzenia, opieki Matki Bożej Zadroskiej, obfitości łask Bożych i darów płynących od Ducha Świętego.